MISS Net ® 2024 Červenec

Vítejte na hlavní stránce MISS Net

Upozornění uživatelům: Fotografie se zasílají po přihlášení (online přímo z webu).
Pokud nemáte přihlašovací údaje, vyčkejte na zpracování registrace, budou Vám zaslány.Náhodný výběr prezentací (1784/3011)

Profily, které obsahují foto (portrét)

Veronika Babirádová Petra Moretti Andrea Gabriela Vránová Hana Chromá Martina Novotná Ivana
Iveta Simona Jarošová Petra Turecká Barbara Orlicka Iveta Jakubcik Marianna Nikola Dulová

Nejoblíbenější podle email hlasování za Červenec 2024

Pošlete email hlas pokud zde chcete vidět svou oblíbenou osobu.

Amanda Nagyova
Hlasů: 0 Lenka Š
Hlasů: 0 Miroslava Kalmanová
Hlasů: 0 Dana Berounská
Hlasů: 0 Sarah 
Hlasů: 0 Eva K.
Hlasů: 0 Romana Hrušková
Hlasů: 0

MISS Net pro dívky, modelky a fotomodelky

 • Vytvoříme vám www prezentaci na webu MISS Net anebo přímo na vaší doméně, vše potřebné zajistíme (registrace domény, hosting, ...). Chcete-li se zviditelnit - nabízíme vám prostor, využijte toho! Budete mít možnost zveřejnit ve své vlastní prezentaci potřebné údaje, fotografie a samozřejmě i kontaktní údaje, aby Vás potenciální zájemci mohli oslovit.
 • Počet fotografií, které můžete mít ve své fotogalerii je dostatečný pro vaše prezentování. Fotografie lze přidávat i postupně.
 • Ve své prezentaci můžete mít odkaz na vlastní www stránky.
 • Registrujte se do databáze fotomodelek MISS Net, začínajících i zkušených. Nabízíme automatické zařazení do hlasování MISS Net.
 • Možnost prezentace v tisku a dalších médiích. Staňte se MISS Net.
 • Digitální úprava fotografií, které nejsou 100% v pořádku.
 • Fotíte-li i umělecké akty nebo podobně zaměřené fotky, napište a můžeme vás zařadit do speciální databáze určené pro fotografy s takovým zaměřením.
 • Upozornění na nové castingy emailem nebo přímo na webu MISS Net.
 • Získání nových zkušeností v případě zajímavé zakázky na fotografování, modeling nebo jako hosteska. Díky potencionální nabídce některého z partnerů MISS Net.
 • Informace o vás mohou získat agentury, fotografové, stylisté a další zájemci pomocí RSS kanálu MISS Net (nově přidané osoby) 24 hodin denně.

[ nahoru ]

MISS Net pro agentury, fotografy, apod.

Zkontrolujte si, zda jste už v seznamu agentur nebo fotografů.

Myslíte, že chybíte v naší evidenci? Kontaktujte nás emailem.

 • Máte možnost přijímat informace o nově přidaných dívkách a fotomodelkách MISS Net, přes RSS kanál na adrese http://www.missnet.cz/rss
 • Oslovení registrovaných v MISS Net hromadným emailem. Zprávu, kterou chcete rozeslat všem registrovaným zašlete na kontaktní email. Zpráva bude přidána také do nabídek (casting, workshop) od partnerů MISS Net.
 • Informujte veřejnost a přidejte na stránky MISS Net info o Vaší připravované akci, módní přehlídky, nabídky na casting, workshop, ...
 • Potřebujete-li rychle najít konkrétní osobu v MISS Net, použijte vyhledávání pod databází, dle zadaných kritérií. Vyhledávat lze například podle města, země, jména, příjmení, věku, výšky, váhy a samozřejmě můžete vybrat jen určité míry.
 • Hledáte vhodný objekt pro nafocení uměleckých aktů nebo glamour? Tento typ focení lze vybrat přímo v databázi.
 • Nabídněte vybrané dívce/fotomodelce spolupráci (přímý email). Využijte šanci na získání nových tváří do vaší databáze, nebo nabídněte vaší fotomodelce registraci do online databáze s automatickou účastí v hlasování MISS Net.
 • Informujte dívky a modelky o nových trendech a zajímavostech ve světě modelingu, a to pomocí článků v redakčním systému. Na web MISS Net rádi umístíme i vaše zaslané fotografie.

[ nahoru ]

MISS Net pro všechny návštevníky

 • Stále děláme maximum pro to, aby server www.missnet.cz splňoval potřeby a požadavky zájemců o modeling. Snahou MISS Net je ihned reagovat na vaše podněty, a tím přizpůsobovat dostupné služby pro návštěvníky.
 • MISS Net podporuje svět modelingu.
 • Hledáme nové talenty - modelky.
 • Možnost seznámení (naleznete pod volbou: seznamka).
 • Nepřehlédněte partnery online databáze MISS Net.
 • Napište článek nebo nějakou radu pro začínající modelky MISS Net.
 • Přidejte banner do výměnného systému databáze MISS Net.

[ nahoru ]

MISS Net

Digitální vývoj (technický) - Stále probíhá vývoj a implementace dalších služeb jak pro soutěžící, tak i pro návštěvníky webu. Například: digitální úprava fotografií, výměnný systém reklamních bannerů, redakční systém, diskusní fórum, statistika pomocí automatického generování grafů, tvorba internetových stránek, registrace domén, aj.

Současnost

Stránky soutěže navštěvují stále více hlavně mladí lidé (zejména zřejmě muži), kteří každý měsíc posílají mnoho hlasů registrovaným dívkám. Statistiky lze sledovat na stránce Statistika MISS Net, zdroj dat: toplist.cz).


Informace o nově registrovaných dívkách v MISS Net můžete přijímat pomocí RSS kanálu na adrese http://www.missnet.cz/rss

Registrace do MISS Net - Osoby (dívky, ženy a muži), kterým je alespoň 15 let, se mohou registrovat do MISS Net na stránce Jak se registrovat, vyplněním potřebných údajů a odesláním na email provozovateli nebo přímo online na stránce Online registrace. Po autorizaci dat jsou všichni zařazeni do databáze během 24 hodin v pracovní dny.


Podmínky (pravidla) - V případě porušení podmínek soutěže MISS Net následuje zablokování hlasování pro danou osobu nebo dokonce vyřazení z databáze.
Prohlížení soutěžících MISS Net - Shlédnutí soutěžících MISS Net umožňuje databáze nebo foto přehled. Prohlížet lze také všechny fotografie v databázi MISS Net, setříděné podle počtu zobrazení uživateli Internetu.
Nové tváře - si můžete vybrat přímo v databázi. MISS Net nabízí i přehled prezentací, kde byly umístěny nové fotografie.
Seřazení databáze MISS Net - podle: registrace, hlasů za měsíc, hlasů za rok nebo celkem, jména, příjmení, věku, míry (prsa-pas-boky), výšky, váhy, města, země, návštěvnosti jednotlivých prezentací nebo počtu fotografií.
Výběr záznamů z MISS Net - podle parametrů: telefon a email, nebo podle typu focení (akty, glamour, móda, plavky, reklama, umělecké akty, apod.)
Stránkování prezentací v MISS Net: pro snadný přechod si lze zvolit jakoukoliv další stránku. Také prohlížení fotogralerií umožňuje jak seřazení (podle jména, datumu, nebo oblíbenosti), tak lze přejít na libovolnou stránku s fotografiemi.
Fotografie v databázi MISS Net jsou průběžně doplňovány a to, jaké fotky byly přidány můžete sledovat v levém panelu (nové fotogalerie).
Hlasování - Veřejné hlasování na Internetu probíhá tak, že kliknete na odkaz PŘIDAT HLAS, doplníte svůj email a náhodný kód. Za pár minut vám bude doručen email s žádostí o potvrzení vašeho hlasování, které je nutné aktivovat kliknutím na odkaz v zaslaném emailu.
Výsledky - Vyhodnocení vždy v určitém období. Jak se umístily nejvíce ohodnocené dívky v soutěži uvidíte na stránce Slávy nebo měsíční stav.
Hodnocení fotografií - Libovolný uživatel internetu může navíc hodnotit jakoukoliv fotku, která je umístěna v prezentaci. Může tak vyjádřit svůj obdiv.
Vaše názory a kritika - Rádi si přečteme vaše připomínky nebo i kritiku. Právě kritika je to, co nás nutí zlepšovat MISS Net. Pro tyto účely (vaše myšlenky a poznámky) slouží diskuse na webu.

Plány MISS Net do budoucna

Přínos pro dívky a fotomodelky - Snažíme se pomáhat dívkám, které mají zájem prosadit se ve fotomodelingu. Nechceme omezovat registrace do databáze MISS Net jen pro určitý počet (například 12) dívek, ale dáváme šanci všem.

Partneři MISS Net - Stále aktivně vyhledáváme nové partnery, kteří by rádi poskytli ceny pro soutěžící nebo se jinak podíleli na MISS Net. Budeme rádi pokud s námi podpoříte MISS Net. Potencionální zájemci mohou kontaktovat obchodní oddělení.

[ nahoru ]